primalpower-fitness


sylwetka

Nazywam się Jan Pietrzak i jestem twórcą Primal Power w Polsce. Jestem osobistym trenerem z Warszawy, który przede wszystkim łączy badania z praktycznym zastosowaniem i w celu przekroczenia oczekiwań mojego klienta. Zanim zostałem trenerem personalnym byłem Trenerem Tenisa na Poziomie Profesjonalnym. Wówczas wiedziałem, że zrozumienie ludzkiego ruchu, fizjologia ćwiczeń, trening siłowy i ćwiczenia korekcyjne z pewnością będą miały kluczowe znaczenie dla sukcesu mojego klienta. Szczerze mówiąc – istnieje niewielki procent trenerów osobistych, którzy podjęliby te kroki, aby zainwestować w siebie.
Moja pasja i doświadczenie pozwalają mi na pracę z różnorodnym gronem klientów, niezależnie od ich ograniczeń. 

NAUKA – OPARTA NA 


Zbieram recenzowane, naukowe dowody na poparcie wszystkich moich twierdzeń dotyczących artykułów i programowania ćwiczeń.

KONCEPT


Wprowadź ocenę i zrozum swoją statyczną i dynamiczną postawę: filary siły, które prowadzą do sukcesu.

Narzędzia


Dowiedz się, jak monitorować wszystkie zmienne w swoim życiu. Naucz się właściwego sposobu myślenia, włączyć wellness do z życia i polepszyć swoje odżywianie moimi poradami.

Wyniki 


Popraw swoje wyniki dzięki specjalnym programom dotyczącym składu ciała, siły, wyników sportowych, ćwiczeń korekcyjnych i mobilności.